Kontakt

Har du frågor? Kanske ett förslag? Eller vill ni att vi kommer ut och berättar om hur vi tänkt?

Oavsett vad - så hör av dig!

Ring, skriv e-post eller använd formuläret längre ned på den här sidan.

Nedo Sever, Verksamhetsutvecklare JKPG Fast.

Nedo Sever, Verksamhetsutvecklare.
036-10 80 72
nedo.sever@jkpgfast.se

Kent Gustafsson, Driftchef JKPG Fast.

Kent Gustafsson,
Driftchef.
036- 10 20 69
kent.gustafsson@jkpgfast.se

Lac Thu Fung, Drifttekniker JKPG Fast.

Lac Thu Fung,
Drifttekniker.
036-10 21 15
lacthu.fung@jkpgfast.se

Stefan Ulfves, Drifttekniker JKPG Fast.

Stefan Ulfves,
Drifttekniker.
036-10 21 65
stefan.ulfves@jkpgfast.se

Stellan Bergman, Drifttekniker JKPG Fast.

Stellan Bergman, Drifttekniker.
036-10 21 89
stellan.bergman@jkpgfast.se

Håkan Holm, Drifttekniker JKPG Fast.

Håkan Holm,
Drifttekniker.
036-10 34 59
hakan.holm@jkpgfast.se

Mats Ottosson, Vaktmästare JKPG Fast.

Mats Ottosson, Vaktmästare.
070-343 30 96
mats.ottosson@jkpgfast.se

Filip Holmlund, Teknisk förvaltare JKPG Fast.

Philip Holmlund,
Teknisk Förvaltare.
036-10 22 62
philip.holmlund@jkpgfast.se

Tina Myrén, Marknadsassistent JKPG Fast.

Tina Myrén,
Marknadskoordinator.
036-10 21 58
tina.myren@jkpgfast.se

Besöksadress

Mässvägen 12, 554 54 Jököping.

Kontaktformulär

Hur dina personuppgifter behandlas och lagras beror på vilken sorts ärende eller fråga du har. Uppgifter som startar ett ärende eller tillför något nytt till ett befintligt ärende kommer att lagras i respektive förvaltnings diarium. Handlar det däremot bara om en fråga eller liknande, kommer vi att radera dina uppgifter efter att vi skickat ett svar till dig.
Genom att skicka ett meddelande till oss genom detta kontaktformulär godkänner du vilkoren ovan.





Jourtelefon: 036-10 04 60.

Om ärendet inte är akut kvällar och helger ber vi er kontakta oss på ovan telefonnummer dagen efter alternativt nästa helgfria dag.


Länk:

Lämna en serviceanmälan.länk till annan webbplats


















































För personal:

AvtalskatalogPDF